• Anasayfa
  • İnternet
  • Sarhoş iPhone Kullanıcıları İçin Özel Olarak Tasarlanmış Kılıf: iPhone D!

Sarhoş iPhone Kullanıcıları İçin Özel Olarak Tasarlanmış Kılıf: iPhone D!

0
0
0
0
0
Sarhoş iPhone Kullanıcıları İçin Özel Olarak Tasarlanmış Kılıf: iPhone D!
"iPhone D" adındaki bir koruyucu kılıf, kılıfın reklamındaki söylem ile "drunk assholes" (alkolik pislikler) için üretildi.
Gece hayatıyla çok içli dışlı olanların bildiği gibi sonu gelmeyen ve birbiri ardına biten içkiler, midemizin yanı sıra telefonumuza da zarar verir. İçtiklerimizin sayısını sayamadığımız, hatta ne içtiğimizi bile göremediğimiz durumlarda son derece hassas olan ve en ufak bir hamlede zarar görebilecek, kırılabilecek veya bozulabilecek olan bu kırılgan cihazlarımız bizden çok çekerler. Özellikle iPhone kullanıcılarının şikayetçi olduğu bu durum, şimdiye kadar binlerce kılıf çeşidi üretilmiş olan iPhone serisine yeni bir kılıf daha eklenmesini sağladı.

Bu telefon kılıfının üretilmesi fikrini ortaya atan bir teknoloji şirketi veya yenilikçi bir girişimci değil, "Above Average" adındaki bir YouTube kanalı. Above Average, iPhone kullanıcılarının yaşadığı bu eziyeti komik bir şekilde canlandırmak adına "iPhone D" adındaki kılıfın fikrini üretmiş. Maalesef şimdiye kadar hiç üretilmemiş olan ve tamamen hayali olan bu kılıf, Above Average'in reklamında söylenilene göre su geçirmiyor, kırılmıyor, üzerinde çiziklerle geliyor ve gece 1'den sonra eski sevgilinizi aramamanız için otomatik olarak telefonunuzu kapatıyor.
 

Reklamda söylenenlere göre telefon kılıfının üzerinde çiziklerle birlikte kullanıcıya ulaştırılmasının tek nedeni, kullanıcının zaten bu kılıfı çizecek olması. Üzerinde bulunan ve bileğinize bağladığınız ip sayesinde siz ne kadar dikkatsiz olursanız olun telefonunuz her an sizi takip ediyor. Tüm bu donanımsal özelliklerin yanı sıra takıldığı iPhone'un sizi uyarmasını da sağlayan iPhone D, gece geç saatlere kadar içenleri için mükemmel bir telefon kılıfı.

Şimdilik sadece bir komedi ürünü olabilir ancak bu telefonun yakın tarihlerde bir Kickstarter kampanyasında yer alacağına eminim.

Kaynak: Unilad 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0