Sayfaların Kaydırılma Hızına Göre Anlam Kazanan Animasyon

0
0
0
0
0
Yakından ilgilenen herkesin bildiği, defter sayfalarını hızlıca değiştirerek yapılan animasyon Flipbook, boyut atlayarak Tumblr’da karşımıza çıkıyor. Yukisusumisariyuki gibi oldukça kolay bir isme sahip animasyon, Tumblr kullanıcısı kwgt tarafından hayata geçirilmiş.
Yakından ilgilenen herkesin bildiği, defter sayfalarını hızlıca değiştirerek yapılan animasyon Flipbook, boyut atlayarak Tumblr’da karşımıza çıkıyor. Yukisusumisariyuki gibi oldukça kolay bir isme sahip animasyon, Tumblr kullanıcısı kwgt tarafından hayata geçirilmiş.

Sayfaların kaydırma hızına göre anlam kazanan animasyon, anime çizgilerinden oluşuyor ve bir kızın farklı mekanlardaki gidişi anlatılıyor. Filmdeki animasyon kareleri bir sayfa büyüklüğünde olduğu için normal bağlantı hızına sahip olan kullanıcılar filmi hemen kapatabilir. Fakat orijinal bir yapım olduğu için bana göre beklemeye değer. Oldukça farklı bir dünyaya ve çizgilere sahip, Google Chrome ile en iyi performansı sağlayan animasyona aşağıdaki bağlantıdan göz atabilirsiniz.

 Yukisusumisariyuki
 
    
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0