PewDiePie'ın İnternet Dizisinin Fragmanı Yayınlandı!

0
0
0
0
0
PewDiePie'ın çok gizli bir şekilde yürüttüğü yeni projesinin ilk fragmanı yayınlandı.
PewDiePie'ın Losangels'tan duyurduğu, The Walking Dead dizisinin yapımcılarıyla beraber çalıştığı, yeni internet dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Youtube'daki kitlesini daha çok korku oyunlarına verdiği tepkilerle arttırmayı başaran İsveçli PewDiePie son zamanlarda çokça duyulan gizli dizi/televizyon programı dedikodularıyla anılıyordu.

Yayımlanan fragman ile, PewDiePie son zamanlarda artık dijital televizyonculuk sektörünün popülerleşmesinden ve Netflix ile patlama yaşamasıyla, Youtube'un da aylık abonelik ücretli (10$) yeni projesi Youtube Red ile yeni dizisini takipçileriyle buluşturacak.Artık kablolu / uydu televizyonculuğunun yerini almaya başlayan, aylık abonelik ücretiyle hizmet veren internet televizyonculuğu sistemini kendi bünyesine katacak olan Youtube, PewDiePie ile anlaşma mı yaptı, yoksa PewDiePie bu yeni sistemin öncüsü olmak isteyip kahramanca öne mi atladı tam olarak bilmiyoruz.

Ayrıca Youtube Red Türkiye aylık ücreti ne kadar olur, en son kaça olur, bu detaylarda henüz bilinmeyenler arasında. Scare PewDiePie ismiyle duyrulan dizi projesi, PewDiePie'ı korkutma ve tepkisini görme üzerine konulu bir dizi gibi görünüyor.

Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman‘ın yapımcılığını üstlendiği bu “internet dizisinin” şimdilik kaç bölüm, kaç sezon süreceği konusunda bir bilgi yok.

Youtube Red haftaya yayına girecek ve 2016'da abonelere özel içerikler gösterilmeye başlanacak.
 

 Scare PewDiePie Dizisinin Fragmanı

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0