Shazam Uygulamasının PC Alternatifi: Midomi!

8
4
0
0
0
İsmini bilmediğiniz şarkıları öğrenmenin en kolay yolu olan Shazam uygulamasını PC'nizde kullanmak ister miydiniz? Uygulama ile aynı şekilde çalışan başarılı alternatif Midomi'yi deneyin!

İsmini bilmediğiniz şarkıları öğrenmek, yeni müzikler keşfetmek için en iyi seçenek olan Shazam PC üzerinden kullanılsın istemez misiniz? Shazam uygulamasının resmi bir Mac sürümü bulunsa da, Windows kullanıcıları bu konuda o kadar şanslı değil.  Shazam , Windows uygulaması yok ancak Windows kullanıcıları için bir başka alternatif mevcut.

Shazam alternatifi Midomi ile bilmediğiniz müzikleri keşfedin!

Shazam ile aynı mantıkta çalışan web uygulaması Midomi, bilmediğiniz şarkıları pc üzerinden tanımlama şansı sunuyor. “Mobil aygıtlar varken böyle bir şeye kim ihtiyaç duyar?” demeyin, çünkü neyin ne zaman lazım olacağı belli olmuyor. Dizüstü ile çalıştığınız ortamlarda, cep telefonunuza ihtiyaç duymadan, ortamda çalan müziklerin ne olduğunu öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu durumda Shazam pc üzerinden kullanılamayacağı için midomi.com sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacak.
shazam pc alternatifi midomi

 Midomi Hangi İşletim Sistemlerinde Kullanılabilir?

Site karşılama ekranında “Click and Sing or Hum” butonuna tıklayarak, sitenin çalan şarkıyı aynı Shazam uygulamasında olduğu gibi tanımlamasını sağlayabilirsiniz. Kısa bir süre parçayı dinleyen Midomi, bir süre sonra sonucu size iletiyor. Shazam kadar hızlı yanıt vermese de, sizi ağaç etmediğini garanti edebilirim. Birkaç saniye içinde istediğiniz sonuca kavuşabiliyorsunuz. Web tabanlı bir uygulama olan Midomi tüm işletim sistemlerinde kullanılabiliyor. (Adobe Flash destekli tarayıcı gerektirir.)

 Mac Kullanıcıları Shazam'ı Nasıl Yükleyebilir?

Mac kullanıcıları isterlerse buradan Shazam’ın resmi Mac uygulamasını indirebilir. Shazam pc , Mac uygulaması arkaplanda müzik dinleme desteği de sunuyor. Yani, her şarkı için her seferinde “dinle” komutu vermenize gerek yok. Şarkılar çaldıkça, Shazam uygulaması isimlerini size bildiriyor. 

8
4
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
4
0
0
0