Skype Web, Artık Tüm Kullanıcıların Hizmetine Açıldı

0
0
0
0
0

Birkaç hafta önce yalnızca ABD ve Birleşik Krallık’ta kullanıma açılan Skype Web beta sürümü, artık tüm dünyadaki kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Mobilde ya da bilgisayarlarda büyük bir kitle tarafından kullanılan iletişim araçları, yavaş yavaş web sürümlerini çıkarmaya başladı. WhatsApp’ın Web sürümünün çıkması ve oldukça beğenilmesinin ardından Microsoft, kendisine ait olan Skype’ın Web sürümünün betasını bu ay içerisinde yayımlamıştı. Sadece ABD ve Birleşik Krallık’ta kullanıma açılan Skype Web’in şirket tarafından tüm dünyada kullanılabilir duruma getirildiği açıklandı.

Skype Web uygulaması hala beta sürecinde olduğu için sesli ve görüntülü sohbet özelliği tüm tarayıcılarda desteklenmeyecek. Fakat tarayıcıya bir eklentinin eklenmesiyle bu özelliğin de kullanılabilir olacağı belirtiliyor. (eklenti henüz açıklanmadı) Microsoft, bu sorunun aşılması için başta Google olmak üzere şirketlerle olan görüşmelerini sürdürüyor.Mevcut kullanıcı adınızı kullanarak giriş yapabileceğiniz Skype Web’in sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0