Skype Web Uygulaması Önemli Özelliklerle Güncellendi

0
0
0
0
0
Aktif Skype kullanıcılarının muhtemelen en fazla istediği özelliklerden bazıları yeni güncelleme ile Skype web uygulamasında kullanıma sunuldu.
Skype'ın web uygulaması çoğu kullanıcının artık gelmesini beklediği bazı özellikler ile güncellendi. Bu özelliklerden ilkli numara girerek arama yapabilme. Artık Skype web uygulamasının arayüzünde çıkacak olan tuş takımından aramak istediğiniz numarayı girerek Skype üzerinden arama yaparak görüşmelerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Bir diğer önemli özellik ile YouTube ile alakalı. Özellikle arkadaşlarınız ile sohbetlerde birbirinize mutlaka YouTube'da izlediğiniz bir videonun linkini gönderdiğiniz olmuştur. Tabi bu tarz durumlarda linkte tıklayan kişi web tarayıcısından YouTube'a geçiş de yapmak zorundadır. İşte artık bu durum da ortadan kalkacak.Yeni gelen özellik sayesinde artık bir arkadaşınıza YouTube linki gönderdiğinizde video direkt Skype üzerinden izlenebilecek. Ayrıca farklı URL'ler paylaşıldığında da web sayfasının görselini görebileceksiniz. Yani bir bağlamda URL'nin sizi nereye yönlendireceği belli olacak.

Bir diğer özellik de konuşmalara Skype kullanmayan kişileri dahil edebilme. Artık konuşmalarınızda oluşturacağınız özel bir URL sayesinde Skype kullanmayan kişileri de konuşmaya dahil edebileceksiniz. Bu özelliği kullanmak için tek yapmanız gereken konuşma için özel olarak oluşturulmuş URL'yi konuşmaya almak istediğiniz arkadaşınıza göndermek.

Son olarak kullanıcılara bildirimler sürekli olarak gelecek. Skype'a giriş yapmış olun ya da olmayın, bildirimler isteğinize bağlı olarak size iletilecek. Bu özellikler henüz tüm Skype kullanıcılarına sunulmuş olmayabilir. O yüzden özellikleri kullanamıyorsanız biraz beklemekte fayda var.

Kaynak: GSMArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0