• Anasayfa
  • İnternet
  • SlipKnot’ın Vokalistinden Konserde Fena Ayar: Bırak Şu Telefonu Elinden!

SlipKnot’ın Vokalistinden Konserde Fena Ayar: Bırak Şu Telefonu Elinden!

2
1
0
0
0
SlipKnot’ın Vokalistinden Konserde Fena Ayar: Bırak Şu Telefonu Elinden!
Dünyanın tartışmasız en popüler nu metal grubu SlipKnot’ın konseri esnasında bir vokalist - seyirci atışması yaşandı.
Adele, birkaç ay önce verdiği bir konser esnasında hayranının video çektiğini görmüş ve ‘Bu gerçek bir şov, DVD değil!’ diyerek kamerayı kapatmasını istemişti. Adele, bir kadın sanatçının verebileceği en ‘yumuşak’ tepkiyi göstermişti, fakat başrolde bu sefer SlipKnot olunca işler değişiyor tabii.

90’lı yılların ortasında kurulan ve bu tarihten itibaren günümüzün en popüler nu metal grubu olan SlipkNot’ın vokalisti Corey Taylor, konser esnasında sahnenin ön kısmında telefonuyla yazışan bir dinleyicinin telefonuna vurdu. Muhtemelen Adele gibi konser esnasında telefonla uğraşılmasına içerleyen Taylor, daha sonra attığı tweet’le de bunu destekledi. ‘Eğer yazı yazacaksan evinde kal’ şeklinde bir tweet atan Taylor’a kadın bir kullanıcı da cevap olarak ‘belki de konser esnasında kızının evinde ne yaptığını kontrol ediyordu’ dedi. Taylor, buna da ‘Haklısın. Fakat yine de bunu şarkı aralarında yapabilirsin. Haksız mıyım?’ şeklinde cevap verdi. Vokalist, daha sonra yaşananlarla ilgili yaptığı açıklamada, ‘Bunu her defasında görüyorum. İnsanlar bunu bizim konserimiz esnasında yapmasınlar. Eğer bunu yapacaklarsa hemen geri dönsünler. Bir sonraki konserimizde telefonları üzerinden tweet atmak ya da herhangi bir şeyle meşgul olduklarını görürsem, su şişesindeki tüm suyu üstlerine boşaltacağım’ dedi. 
 


Eğer Taylor’ın bu söylediklerinin ‘boş laflar’ olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz. Kendilerini 20 yıldır dinleyen bir kimse olarak söyleyebilirim ki Corey Taylor bunu yaparım diyorsa gerçekten de yapar -hatta daha fazlasını-.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0