Snapchat’ten Arkadaşlara Para Gönderme Dönemi: Snapcash

1
0
0
0
0
Snapchat’ten Arkadaşlara Para Gönderme Dönemi: Snapcash
​Snapchat kullanıcıları, yakın bir zamanda, arkadaşlarına platform üzerinden para gönderebilecek. “Snapcash” adı verilen servis üzerinden gerçekleştirilecek işlem sayesinde kullanıcılar, banka hesapları arasında para transferi gerçekleştirebilecek.
Snapchat kullanıcıları, yakın bir zamanda, arkadaşlarına platform üzerinden para gönderebilecek. “Snapcash” adı verilen servis üzerinden gerçekleştirilecek işlem sayesinde kullanıcılar, banka hesapları arasında para transferi gerçekleştirebilecek. Bankamatik kartlarının verilerini Snapchat’e giren kullanıcıların, para göndermek istediklerinde meblağın başına dolar işareti koyması yeterli olacak.
 
Şimdilik ABD’de faaliyete geçecek olan Snapcash’ten faydalanmak için 18 yaşından büyük olmalısınız. Servisin yayına girmesi için iOS ve Android uygulamalarının güncellenmesi bekleniyor.
 

Snapchat, bu uygulamaya geçiş aşamasında, mobil ödeme çözümleri sunan Square ile işbirliği yapıyor. Snapcash’te kart numaralarının güvende olmasını ve ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesini Square üstlenecek. Snapchat’in güvenlik konusunda daha önce yaşadığı başarısız deneyimler, Square’la neden işbirliği yapıldığına dair soruların cevaplanması için yeterli olacaktır.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0