Snapchat'e, Fotoğrafa Konum Ekleme Özelliği Geldi

2
1
1
0
0
​Akıllı telefonlar için platformlar arasında çalışma özelliğine sahip anlık mesajlaşma uygulaması olan Snapchat, Temmuz ayında konum etiketi ekleme özelliğini duyurmuş ve şirketin belirlediği konumlarda çekilen fotoğraflara etiket ekleme özelliğini açıklamıştı.
Akıllı telefonlar için platformlar arasında çalışma özelliğine sahip anlık mesajlaşma uygulaması olan Snapchat, Temmuz ayında konum etiketi ekleme özelliğini duyurmuş ve şirketin belirlediği konumlarda çekilen fotoğraflara etiket ekleme özelliğini açıklamıştı.

Snapchat kullanıcıları bundan sonra Geofilters sayfası üzerinden kendi konum etiketini oluşturacak. Üreticilerden yalnızca etiketlerinin nerede kullanıma açılacağını seçmesi ve Snapchat’in üzerine gelecek fotoğrafı yüklemesi isteniyor. Ayrıca tasarımla uğraşan kullanıcılar için yardımcı olabilecek Illustrator ve Photoshop taslakları da bulunuyor.Bunun dışında çok farklı bir özellik hakkında daha konuşuluyor: İki hafta önce şuradaki haberimizde anlattığımız üzere, Snapchat üzerinden kullanıcıların birbirlerine para göndereceği bir sistem düşünülüyor.
2
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
0
0