• Anasayfa
  • İnternet
  • Socialmywifi ile ‘Pardon, Wi-Fi Şifresi Neydi?’ Derdi Kalmayacak

Socialmywifi ile ‘Pardon, Wi-Fi Şifresi Neydi?’ Derdi Kalmayacak

1
0
0
0
0
Socialmywifi, gittiğiniz işletmelerdeki Wi-Fi şifresini kimseye sormadan internete kablosuz olarak bağlanmanızı sağlıyor.
Herhangi bir restorana, kafeye, kısacası Wi-Fi ile internete bağlanan tüm işletmelere uğradığınızda GSM operatörünüzde internetiniz olsa dahi ‘Pardon, Wi-Fi şifresini neydi?’ sorusunu mutlaka sorarız. Socialmywifi, kullanıcıların artık bu soruyu sormadan internete bağlanmalarını sağlayacak bir proje.

Sistemi kullanmak ise son derece basit: Socialmywifi’ın kurulu olduğu işletmeye ait herhangi bir sosyal medya hesabını beğenmeniz, sistemi kullanmanız için yeterli. Örneğin Starbucks’ın bir şubesine gittiğinizde eğer işletme Socialmywifi altyapısını kullanıyorsa, buraya ait bir sosyal medya hesabını beğendiğinizde kablosuz interneti ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Socialmywifi, müşterilerin beğeni yapmasıyla işletmelerin sosyal medya hesaplarının daha aktif olmasını sağlıyor. Dolayısıyla bu sistem yalnızca müşterilere değil, şirketlere de bir kazanç sağlıyor. Ayrıca firmalar, bu sistem sayesinde müşterilerine kampanya ve kupon gönderimi gibi bilgilendirmeler yapabiliyor.İşletmelere birçok detaylı rapor hazırlayan Socialmywifi, kendi üzerilerinden internet hizmeti alan kullanıcılarının hangi cihazdan internete bağlandığından tutun da hangi tarayıcıyı kullandığına kadar birçok detaylı bilgilendirmede bulunuyor. Bu rapor doğrultusunda işletmeler müşterileri somut verilerle analiz ederek daha farklı kampanyalar düzenleyebiliyor.

Kafe, hastane, havalimanları, stadyum, alışveriş merkezleri gibi birçok alanda kullanım alt yapısına sahip olan Socialmywifi ile ilgili detaylı bilgilere şuradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0