Webtekno Soru & Cevap Açıldı!

2
0
0
0
0
Webtekno Soru & Cevap Açıldı!
Gerek telefon, gerekse bilgisayar, gerekse donanım o da olmadı sosyal medya ile ilgili yaşadığınız sıkıntıları, sorunları bize sorup, sorununuzun çözülmesini sağlayabileceğiniz "Webtekno Soru & Cevap" açıldı.
Herkes her şeyi bilmek zorunda değil. Zaten bilmemek değil, öğrenmemek ayıp. Biz de bilmediğiniz şeyleri öğrenebileceğiniz ya da karşılaştığınız sorunları çözebileceğiniz güze bir soru & cevap platformu hazırladık.

Sorduğunuz soruya cevap aldığınızda haberdar olmak ya da bu sorunu yaşamış ve bu konuda uzman kişilerle birebir irtibata geçebilmek için sıklıkla kontrol ettiğiniz bir e-posta adresi ile sisteme kayıt olmanız gerekiyor. (facebook ile giriş yapsanız da olur)

Sisteme giriş yaptıktan sonra ise izlemeniz gereken adımlar çok basit, sol üstte bulunan kullanıcı adınıza tıklayarak profilinizi düzenleyebilirsiniz. Özellikle hakkında kısmında uzman olduğunuz konuları yazmanız sizin hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olmamızı sağlayacaktır.

Soru sorma kısmında ise "Türkçe" ve düzgün bir soru olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Aksi takdirde sorduğunuz soru reddedilir. Tabi ki de en önemli şey soracağınız sorunun daha önce sorulmamış bir soru olmasıdır. Bunun için de "arama" kısmından soracağınız konu hakkında ufak bir arama yapıp, eğer sorulmadıysa sonra sormanızda fayda var.

Webtekno Soru Cevap sayfasına ulaşmak için TIKLAYIN!

Soru & Cevap kısmının nasıl kullanıldığını daha detaylıca videomuzda anlattık:

 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0