Sosyal Medyada Sayfa Yenilemekten Bıkanlara Özel 5 Site

0
0
0
0
0
Amaçsız bir şekilde sayfa yenilemekten bıktıysanız bu siteler size ilaç gibi gelecek.
İnternet kullanımın arttığı son zamanlarda kullanıcılar, sosyal medya dışında hiçbir şeyi takip edemez hale geldi. Ama bizlere su içmeyi bile unutturan bu platformların dışında da internet kendi yoluna bakıyor ve gayet sıkı işlerle karşımıza çıkıyor.

İşte bu platformda sıkılan canların imdadına yetişen internet siteleri her zaman kıyıda köşede yerini alıyor. Bu haberimizde, sosyal medyada sayfa yenilemekten bıkanlara özel 5 internet sitesini araştırdık. Bu siteler sayesinde keyifli vakit geçirebildiyseniz ne mutlu bize. 


 

 Akinator
Akinatör, araştırdığımız siteler içerisinde belki de en ilginç olanı. Tek yapmanız gereken oyuna başlamadan önce aklınızdan bir karakter düşünmek ve sorulan sorulara cevap vermek. Akinator ise verdiğiniz cevaplardan yola çıkarak düşündüğünüz karakteri tahmin etmeye çalışıyor. Buraya tıklayarak sabaha kadar Akınetor’e soru sorabilirsiniz. Biz denedik ve 3’te 3 yaptı kendisi.

 

 neave.tv
Fazla söze gerek bırakmayan bir site. Eğer televizyon izlerken ‘’zaplamak’’ sizin için birçok şey ifade ediyorsa buraya tıklamanız yeterli.

 

 Moodstream
Modunuza göre müzik ayarlayan bir site. Tek yapmanız gereken sol taraftaki panelden ruh halizi seçmek ve ‘’refresh stream’’ seçeneğine tıklamak. Buradaki linke tıklayarak bu yaratıcı siteye göz atabilirsiniz.

 

 Adaptedstudio
Bu site için tam bir vakit öldürme şampiyonu diyebiliriz. Siteyi açtığınız zaman ekranın sağ tarafına tıkladığınızda renkli, sol tarafına tıkladığınızda ise siyah oklar çıkıyor. Amacınız işe renkli okları siyah oklardan korumak. Zamanın nasıl geçtiğini fark ettirmeyecek olan siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 

 Incredibox
Kendi müziğinizi yapabileceğiniz bir site. Hazır sesleri adamların üzerine yerleştiriyorsunuz ve yarattığınız melodiyi büyük bir gururla dinliyorsunuz. 4 farklı tarzda müzik ziyafeti yaratmanıza olanak sağlayan siteye buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0