Iron Man Yeni Uzay Aracını Tanıttı

0
0
0
0
0
Iron Man Yeni Uzay Aracını Tanıttı
SpaceX adlı şirketin kurucusu Elon Musk, uzaya gitmesi kadar geri dönmesi ile ünlü olan uzay araçlarının tasarımcısı.
SpaceX adlı şirketin kurucusu Elon Musk, uzaya gitmesi kadar geri dönmesi ile ünlü olan uzay araçlarının tasarımcısı. Tasarladığı ilk robot uzaya başarılı bir şekilde çıktı ve geri aynı noktaya inebildi. Bu girişimi ile bilenen Elon Musk, bu uzay aracının üst versiyonu olan Dragon V2’yi tanıttı.

Yaşayan Iron Man olarak adlandırılan Elon Musk tanıtım sırasında sahneye çıkınca büyük alkış alarak konuşmasına ilk uzay aracı olan Dragon’u tanıtarak başladı. Eski özelliklerden bahsederek neyi geliştirdiklerini tanıtıma gelenlere anlatmak adına bütün eski özellikleri anlattı.

Ardından perdeler ardındaki Dragon V2’yi gösterdi, oldukça büyük olan ilgi gören Dragon V2’nin gelişen ve değişen özelliklerinden bahsettikten sonra içine girerek filmlerden gördüğümüz o uzay araçlarının içindeki karmaşıklığı nasıl giderdiğini gösteren Musk, hareket eden ekran sayesinde uzay aracının içinde astronotların rahatlıkla rahat hareket edebileceğini uygulamalı olarak gösterdi. 7 adet astronot alan bu yeni uzay aracı oldukça iyi işler çıkaracağa benziyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0