Spotify'a Video İçerikleri Mi Geliyor?

0
0
0
0
0
Söylentilere göre 20 Mayıs'ta Spotify tarafından gelecek tanıtım sonrası bu platformda hem ücretli hem ücretsiz kullanıcılar için video içerikleri de bulunacak.
Spotify son zamanların en büyük müzik platformu haline geldi. Aylık 10TL karşılığında premium üyelik alabildiğiniz ve sınırsız müzik dinleyebilme özelliğiyle hem sizin cihazlarınızda müzik için ayırdığınız alanları boş kalmasını sağlayan ve yer açan hem de bu kadar düşük bir aylık ücret ile milyonlarca müzik kataloğuna sahip olmanızı sağlayan sistem şimdi biraz daha büyüyecek gibi duruyor.

The Wall Street Journal'in haberine göre Spotify 20 Mayıs'ta bir basın konferansı düzenleyerek Spotify'da video içeriklerin yer alacağına ilişkin bir tanıtım yapacak. Böylece Spotify üzerinden hem müzik dinleyebilecek, hem video klip de izleyebileceğiz.Şu anda söylenti aşamasında olan bu bilgi ile Spotify'a ilginin daha da artabileceğini görüyoruz. Ama Spotify'ın bu video klipleri de eklemesiyle Premium paket konusunda bir fiyat değişikliği ya da video klipleri içeren ayrı bir paket yapar mı bilemiyoruz. Fakat söylentilere göre ücretsiz üyeliklere dahi bu video klip özelliği de açık olacak.

Ancak aynı haberde YouTube'un bazı önemli içerik sağlayıcıları ve medya şirketleri ile de bazı iletişimlerde olan Spotify'ın sadece video klip olarak değil, genel bir video içeriği de oluşturabileceği ihtimali bulunuyor.

Kaynak: The Wall Street Journal
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0