Spotify Kullanıcıları 9,99TL Yerine 14,99TL Vererek Aynı Anda 6 Kişi Kullanabilecek!

0
0
0
0
0
Daha önce 29,99TL olan Spotify aile planı, Apple Music'in yarı fiyatına sunması sebebiyle ucuzlatıldı.
Bildiğiniz gibi bir süredir ülkemizde de kullanılan çevrimiçi müzik servisi Spotify, Deezer gibi bir rakibine göre ön plandaydı. Fakat ardından Apple Music'in de Türkiye'de açılmasıyla beraber işi biraz riske girmişti. Keza iTunes gibi devasa bir şarkı kütüphanesine sahip olan Apple Music, bu noktada Spotify'ın bir adım önündeydi.

Hatta fiyatlandırma noktasında bireysel premium hesapta her ikisi de 9,99TL fiyata sahip iken 6 kişilik plan olan aile planında Apple Music 14,99TL gibi oldukça uygun fiyat sunarken Spotify ise 29,99TL ile Apple'a göre iki kat daha fazla fiyat istiyordu.Şimdi ise bu durumu da eşitlemeye karar veren Spotify, 6 kişilik aile planını 14,99TL yaparak durumu eşitlemiş oldu. Yani eğer Spotify Premium kullanıcısı iseniz aylık 5TL daha fazla vererek 5 arkadaşınız ya da ile bireyiniz ile beraber kullanabilirsiniz. Hatta öğrenciler için kişi başı 2.5TL gibi bir ücretle Spotify Premium kullanma durumu olması fazlasıyla dikkat çekici olacaktır.

Ayrıca bu fiyatlandırma sadece Türkiye'ye özel değil, Kanada dışındaki tüm Spotify hizmetleri sunulan ülkelerde yapıldı. Yani Avrupa'da 14,99 Euro, ABD'de ise 14,99 Dolar gibi bir fiyatlandırmaya gidilmiş oldu.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0