Spotify, Dinlediğin Müziklere Göre Hangi Game of Thrones Karakteri Olduğunu Buluyor!

0
0
0
0
0
Online müzik dinleme servisi olan Spotify, HBO ile ortak çalışma yaparak dinlediğin müziklere göre hangi GoT karakteri olduğunuzu söylüyor.
Son dönemde ülkemizde birçok eğlenceli içerikler sunan sitede gördüğümüz "Hangi Arka Sokaklar Karakterisin?" gibi farklı ve ilgi çekici test füryasına bu sefer Spotify da dahil oluyor. HBO'nun efsaneleşen dizisi olan Game of Thrones'un yeni sezonu için dizinin müzik süpervizörü Evyen J. Klean ile çalışarak geliştirdikleri sistem ile Spotify listelerinize göre hangi Game of Thrones karakteri olduğunuzu gösteriyor.

İlk başta bu eğlence siteleri gibi kafasına göre karakter söyleyeceğini düşündüğünüz bu algoritmanın karakter belirleme işlemi oldukça sistematik bir şekilde yapılıyor. Dinlemiş olduğunuz şarkılar, müzik türleri ve çalma listelerine göre kararkter analizi yaparak GoT dünyasındaki en yakın kişiyi size söyleyen test, popülerleşmeye başladı bile.Buradaki bağlantı üzerinden erişebileceğiz bu teste ister Spotify hesabına sahip olun ister olmayın kendiniz deneyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra buradaki bağlantı üzerinden tüm karakterler için oluşturulan tek tek şarkı listelerine erişebilir, sevdiğiniz ya da sevmediğiniz Game of Thrones karakterlerinin özenle oluşturulan çalma listelerine göz atabilirsiniz.Ayrıca tabii ki merak ettik, benim müzik tarzım Jaime Lannister ile birmiş, sizlere çıkan karakterleri de yorum kısmından bizle ve tabiki takipçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0