0.99TL'ye 3 Aylık Spotify Premium Kampanyası!

10
2
1
1
0
Günümüzün en fazla kullanılan online müzik servisi olan Spotify, bir yeni yıl kampanyası ile 3 aylık üyeliği 1TL'ye indirdi!
Günümüzde artık kasetler yok, malum. Bu şeyler yerlerini CDlere bırakmıştı. Hala daha müzik marketlerinde de satılırlar. Ancak artık CD devri de yerini online hizmetlere bırakmaya başladı. iTunes ve diğer yerlerden albüm ya da şarkı satın alabildiğiniz yeni dünyada son zamanlarda da bir de online müzik servisi çıktı.

Ücretsiz olarak reklamlı, ya da aylık 10TL karşılığında da reklamsız ve sınırsız, aynı zamanda daha kaliteli olarak lisanslı müzik dinleyebiliyorsunuz. Hatta Premium üyeliklerde de offline mod bulunması ile seçtiğiniz şarkılar, albümleri cihazınıza lisanslı bir şekilde indirerek internete gereksinim olmadan çevrimdışı kullanabiliyorsunuz.İşte bu hizmeti veren günümüzün en büyük online müzik platformu olan Spotify da yeni yıl kampanyası ise aylık 10TL olan Premium servisini sadece 0.99TL karşılığında 3 ay olarak sizlere sunuyor. Yani 1TL bile vermeden 3 ay boyunca Spotify içeriklerine ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. Böylelikle telefon, tablet, bilgisayar demeden sınırsız ve en önemlisi lisanslı olarak müzik dinleyebileceksiniz.2 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli kampanyadan bu tarihe kadar dilediğiniz bir anda üyelik alarak 3 ay sürecek şekilde yararlanabilirsiniz. Ancak şunu da hatırlatmakta fayda var; Premium hizmeti alabilmek için Spotify sizden o 0.99TL ücreti çekebileceği bir kart bilgisi isteyecek. Daha sonra, yani 3 ayın sonunda eğer premium servisinizi iptal etmezseniz otomatik olarak 9.99TL aylık ücreti ile devam edecek. Bu sebeple 0.99TL karşılığında başlatacağınız üyelik tarihini unutmayın, 3 ay dolmadan eğer 10TL ödemek istemezseniz iptal etmeniz gerecek.

Bu kampanyayı kullanmak için ise buradaki adresten eğer bir ücretsiz versiyon üyeliğiniz varsa giriş yaparak, yoksa Facebook ile senkronizasyon ya da kullanıcı bilgileri girerek üye olmanız gerekecek. Ardından eğer mobil cihazınızda yoksa aşağıdaki bağlantıdan Spotify mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Masaüstü sürümünü ise buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
 
  Spotify Online Müzik Platformu İndir
10
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
10
2
1
1
0