• Anasayfa
  • İnternet
  • Star Wars Oyuncularını Bilgi Yarışmasında Tam Anlamıyla Gömen Çocuk!

Star Wars Oyuncularını Bilgi Yarışmasında Tam Anlamıyla Gömen Çocuk!

0
0
0
0
0
Star Wars Oyuncularını Bilgi Yarışmasında Tam Anlamıyla Gömen Çocuk!
Jimmy Kimmel'in programına katılan bir çocuk, Star Wars konulu bilgi yarışmasında serinin yeni filminin oyuncularına tam anlamıyla utanca sebep oalcak bir yenilgi yaşattı.
Amerika'da ve hatta tüm dünyada milyonlarca izleyiciye ulaşan Jimmy Kimmel, sunucusu olduğu kendi programına farklı insanları farklı konseptlerde konuk etmeye devam ediyor. Komik sunucu bu programında, çıkışına çok az bir zaman kalan ve son günlerde tüm platformlarda ve her yerde karşımıza çıkmaya başlayan Star Wars: The Force Awakens filminin ekibini konuk etti. Konukları için özel bir yarışma düzenleyen Jimmy Kimmel, filmin yazarlarından olan  J.J. Abrams'ı hakem yaptığı yarışmada yeni filmde bulunan 4 oyuncuyu, Arden Hayes adındaki bir çocukla yarıştırdı. 

 J.J. Abrams tarafından sorulan Star Wars filmleri ile ilgili sorulara cevap veren iki takımın yarışması, sadece 7 yaşındaki Arden Hayes'ın 6-0'lık galibiyetiyle son buldu. Böylece yeni Star Wars filminin ekibi, küçük Arden'dan tarafından utandırıcı bir şekilde yenilmiş oldu.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0