Gerçek Boyutlu R2-D2 Buzdolabı Ayağınıza Geliyor

0
0
0
0
0
Gerçek Boyutlu R2-D2 Buzdolabı Ayağınıza Geliyor
Star Wars efsanesi başlayalı neredeyse 38 yıl oldu ve hala evimizde tamir işlerinin üstesinden gelen bir R2-D2 ya da misafirlerimizi karşılayan bir C-3PO sahibi değiliz; ancak her geçen gün biraz daha işlevsel replikalarla karşılaşıyoruz.
Haier Asya’nın geliştirdiği uzaktan kumandalı R2-D2 buzdolabı ile tanışın!

Japonya hemen her konuda olduğu gibi Star Wars hayranlığı konusunda da işin suyunu çıkartmış ve kimi zaman garipleştirmiş durumda; ancak bu seferki pek çok çakma ürün gibi basit ve gerçek dışı olmaktan çok uzak. Bu sefer sahip olacağınız R2-D2, sizi gerçekten çok uzak bir galakside hissettirecek.

Mobil bir buzdolabı olan R2-D2, filmlerden bildiğimiz sempatik robotun kafa çevirme hareketine ve bipleyerek haberleşme özelliğine sahip. Elbette bir buzdolabı olarak kendisine emanet ettiğiniz içeceklerinizi soğutmayı da gayet iyi beceriyor.

Haier Asia firmasının CEO’su Yoshiaki Ito tarafından, geçtiğimiz hafta Tokyo’da düzenlenen bir etknilik ile sahneden tanıtılan R2, Disney ve Haier Asia’nın lisans anlaşması ile üretilmiş bir ürün ve en güzel tarafı da konsept değil, son kullanıcı ürünü olması

2016 yılında piyasaya sürülecek olan R2-D2 buzdolabının fiyatı açıklanmasa da evinizde size içecek servisi yapan bir droidin paha biçilemez olduğunu düşünenlerdenseniz bu kısmı sizin de kafanızı kurcalamayacaktır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0