• Anasayfa
  • İnternet
  • Star Wars Spoiler'ı Veren Adam Stromtrooper, Boba Fett ve Wookie'den Dayak Yedi!!

Star Wars Spoiler'ı Veren Adam Stromtrooper, Boba Fett ve Wookie'den Dayak Yedi!!

0
0
0
0
0
Star Wars: Force Awakens'ı izledikten sonra sinema çıkışında sırada bekleyenlere spoiler veren adam, kostümlü hayranlar tarafından dayak yedi.
17 Aralık tarihinden beri vizyonda olan Star Wars serisinin en yeni filmi Star Wars: Force Awakens, sadece birkaç gün içerisinde rekor üstüne rekor kırdı. Bu başarısını sevilen bir yapım olmasına ve her yaştan seyircisine borçlu olan Star Wars, sinema tarihinin en yüksek hasılata sahip olan filmi olma konusunda emin adımlarla ilerliyor. Star Wars'un hasılat rekoru kırmasını sağlayan ve her gün dolup taşan gişelerinde çok ilginç bir olay yaşandı.


(Dayak yiyen adamın filme girmeden önce çekilmiş olan fotoğrafı ve olaydan sonra polislerin adamı sakinleştirmesinin fotoğrafı)

Kaliforniya'da yaşanan bu olayda 20 yaşındaki Raymond Chatfield, Star Wars Force Awakens'ı saat 10 seansında izlemiş. Filmin çıkışında sırada bekleyen insanların yanından geçerken film hakkında bilgiler veren (spoiler veren) Raymond Chatfield, filmi görmek için sabırsızlanan bu insanların film zevkini tam anlamıyla mahvetmiş. Bu olaya çok sinirlenen kostümlü 3 Star Wars hayranı, bu olaydan ötürü çok sinirlenip Raymond Chatfield'ı dövmüş. Görgü tanığı olan Robert Selvidge'ın dediğine göre Boba Fett, Stormtrooper ve Wookie kostümleri bulunan 3 kişi, Raymond'ı dövdükten sonra hiçbir şekilde polis tarafından cezalandırılmadı. Olayın yaşanmasının ardından polisler "bizce hakettiğini buldu" diyerek kostümlü 3 Star Wars hayranının filmi izlemesine izin verdiler.
 

(Simpsons'larda da aynı olay yaşanmıştı. Homer, Star Wars'un çıkışında Darth Vader'ın Luke'un babası olduğunu söylüyor)

Kaynak: 9GAG 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0