Starbucks, Evlere Servis Yapmaya Hazırlanıyor

0
0
0
0
0
​ABD’nin ve dünyanın en tanınmış kahve zincirlerinden olan Starbucks, yakın bir zamanda evlere servis yapmaya hazırlanıyor.
ABD’nin ve dünyanın en tanınmış kahve zincirlerinden olan Starbucks, yakın bir zamanda evlere servis yapmaya hazırlanıyor.
 
1971 yılında kurulan ve ülkemizde ilk şubesini 2003 yılında açan Starbucks, ayakta kahve içme alışkanlığını ülkemize getiren ilk firma olmasıyla biliniyor. Geçtiğimiz yıl Gezi Parkı eylemleri sırasında kötü bir imaj çizse de popülaritesinden bir şey kaybetmeyen firma, bu sefer müşterilerine farklı bir hizmet sunmaya hazırlanıyor.
 
Sektörün en eski firmalarından olmalarına rağmen evlere servis özelliği bulunmayan Starbucks, bunu gerçekleştirecek gibi duruyor. Son çıkan haberlere göre firma, uzunca bir süredir bu hizmetin altyapısını oluşturmak için çalışıyor. Akıllı telefonunuza kuracağınız ufak bir uygulama sayesinde bu hizmetten yararlanabileceksiniz.


 
Yapılan açıklamalarda, hizmetin 2015 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. (sırada bekleyip “latte, bol sütlü olsun” demenin keyfini yaşatmasa da güzel olur)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0