• Anasayfa
  • İnternet
  • Miss Universe Kazananının Yanlış Açıklanması, Sosyal Medyada Günün Konusu Oldu!

Miss Universe Kazananının Yanlış Açıklanması, Sosyal Medyada Günün Konusu Oldu!

0
0
0
0
0
Miss Universe Kazananının Yanlış Açıklanması, Sosyal Medyada Günün Konusu Oldu!
Bu sene düzenlenen Miss Universe'te sunucu Steve Harvey'in kazanan ismi yanlış okumasıyla birlikte Miss Universe tarihinde bir ilk yaşandı ve kazananın sahip olduğu taç, el değiştirdi.
Her sene düzenlenen etkinliklerden birisi olan Miss Universe, dün gece neredeyse tüm ülkelerin katılımıyla birlikte Las Vegas'ta gerçekleştirildi. Her sene gündeme damgasını vuran olayların yaşandığı bu büyük etkinlikte bu senenin konuk sunuculuğu Steve Harvey'e verildi. Steve Harvey, yarışmanın tamamını kendine özgü esprileri ve komik ifadeleri ile birlikte başarılı bir şekilde sundu, ancak finale kalan iki güzelden hangisinin kazandığı açıklanacağı sırada Miss Universe tarihine geçen ve sosyal medyayı sallayan bir olayı gerçekleştirdi. Steve Harvey "ilk elenen" kısmında bulunan ismi "kazanan" olarak anons etti.
 

İkincinin kazanan olarak anons edildiği yarışmada talihsiz Kolombiyalı aday, kendinin birinci olduğunu duyunca sevinçten gözyaşlarını tutamadı ve ağlamaya başladı. Taç takılan ve buket verilen şanssız kadın, bir noktadan sonra Steve Harvey'in yaptığı açıklamayla tam anlamıyla şaşırıp kaldı. Düzeltmeden sonra defalarca özür dileyen ve tacın asıl kazanan olan Filipinli adaya verilmesini belirten Steve Harvey, yaptığı bu yanlış anons ile birlikte şu an sosyal medyanın en çok konuşulan konusu.
 


Kaynak: TheGuardian 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0