• Anasayfa
  • İnternet
  • Dekolteyi Abartan Kadın Sunucuya Canlı Yayında Süveter Uzatıldı: "Şunu Giy, Çok Çıplaksın!"

Dekolteyi Abartan Kadın Sunucuya Canlı Yayında Süveter Uzatıldı: "Şunu Giy, Çok Çıplaksın!"

0
0
0
0
0
Dekolteyi Abartan Kadın Sunucuya Canlı Yayında Süveter Uzatıldı: "Şunu Giy, Çok Çıplaksın!"
Los Angeles ve Kuzey California bölgelerine yayın yapan ABD televizyonu KTLA 5 ilginç bir olaya sahne oldu. Hava durumu sunucusu  Liberté Chan'ın kıyafeti çok dekolte olduğu gerekçesiyle internetten tepki çekti, canlı yayında sunucuya müdahale edildi.
ABD yerel televizyonlarlarından KTLA 5 kanalında ilginç bir olay yaşandı. Los Angeles ve Kuzey California bölgelerine yayın yapan televizyonun hava durumu sunucusu Liberte Chan’ın kıyafeti çok açık bulundu. Dekolteli siyah bir elbise ile canlı yayına çıkan sunucuya kanal çalışanlarından müdahale geldi.

Hava durumu yayını sırasında ekranın köşesinden yayına uzanan bir el, sunucuya bir süveter uzattı. Gördüğü karşısında şaşıran Chan, “Neler oluyor? Bunu bana giydirmek mi istiyorsun? Neden? Soğuk nedeniyle mi?” diye sordu. Kamera arkasındaki kişi “Çok fazla e-mail alıyoruz” şeklinde cevap vererek, izleyicilerin dekolte kıyafete tepki verdiğini belirtti. Süveteri giyen sunucu, bu haliyle kendisini “kütüphaneci”ye benzetti.

İlginç olay kısa süre içinde sosyal medya da da yankı buldu. Kimileri yaşanan olayın kurmaca olduğunu iddia ederken, kimi kullanıcılar ise Liberte Chan’ın kostumünden ve canlı yayındaki benzetmesinden söz etti. Aslında yaşanan olay, daha önce de KTLA 5 kanalının hava durumlarında farklı senaryolar ile tekrar etmiş bir mizansenden ibaretti...
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0