Super Bowl'un Ağlama İsteği Uyandıran Reklamları!

1
0
0
0
0
Super Bowl'un Ağlama İsteği Uyandıran Reklamları!
Super Bowl tarihinde ekranlara gelmiş ancak bir reklama göre fazla üzücü, korkutucu ve iğrendirici olan reklamları sizler için derledik.
Super Bowl, Amerika'nın en çok takip edilen spor türlerinden birisinin, Amerikan futbolunun lig şampiyonunun belirlendiği bir etkinlik. Bu etkinlikte maç yapan 2 takım ve bu maçı izleyen milyonlarca kişi bulunması nedeniyle oynanan oyunun yanı sıra reklamcılık da ön planda. Sadece birkaç saniyelik reklam için milyon dolarlar ödemeniz gereken bu büyük etkinlik, her sene reklamcılık sektörünün en iyi işlerinden bazılarını görmemizi sağlıyor. Bu haberimizde, bu sene 50.si düzenlenecek olan Super Bowl etkinliğinin bugüne kadar yayınlanmış olan en üzücü, en korkutucu ve en iğrendirici reklamlarından bazılarını sizler için derledik.
 

 GoDaddy Hayvan Satış Reklamı


Reklamı özetleyecek olursak araçtan düşen ve o kadar yolu kendi çabalarıyla gelen köpek yavrusu, kadının "seni GoDaddy kullanarak açtığım site üzerinden sattım" demesiyle evinden gönderiliyor. Bu reklam karşısında nasıl bir tepki vermemiz gerektiğini bilmiyorum.
 

 Bar Refaeli'nin Jesse Heiman'ı Öptüğü GoDaddy Reklamı


Hayat acımasızdır arkadaşlar.
 

 Snickers'ın "Erkeklere Özel" Reklamı


Reklamda Snickers etkisine kapılarak öpüşen iki kişiyi görüyoruz. Öpüşmelerinin ardından eşcinsel olmadıklarını kanıtlamak adına "erkekçe" birşey yapmaları gerektiğini düşünen bu kişiler oldukça saçma bir yola başvurmuşlar.
 

 GM'nin Robot Kovma Reklamı


"Bizde hataya yer yok. Hatayı robot yapsın, onu bile kovarız!" mesajını başarılı bir şekilde veren GM'nin bu reklamında bir robotun başından geçen üzücü olayları görüyoruz. Neyse ki hepsi rüyaymış, robota çok üzülmüştüm...
 

 Nationwide'ın Çocuk Ölümleri Reklamı


Çocuk ölümlerine üzücü bir şekilde dikkat çeken bu reklam, biraz eğlenmek amacıyla Super Bowl'u izleyen kişileri ağlattı.
 

 Groupon'un Tasarruf Reklamı


Bir yandan yabancılara laf atan, diğer yandan da "ona o kadar para vereceğinize buradan satın alın" tarzında bir mesaj veren bu reklam, işin sadece mizah tarafına bakabilenler için oldukça komik.
 

 Holiday Inn'in Transeksüel Reklamı


Tam 20 sene önce yayınlanmış olan bu reklamda bakım masraflarından bahsedildiğini sandığımız bir kadın "Bob Johnson" çıkıyor.
 

 Outpost'un Hayvan Şiddeti Reklamı


"İsmimizi hatırlamanızı istiyoruz, bu nedenle bu fareyi oradaki delikten geçireceğiz" şeklinde bir mesajla başlayan reklam, farenin delikten geçme çabalarıyla devam ediyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0