• Anasayfa
  • İnternet
  • Sevgilinizin Tinder Kullanıp Kullanmadığınızı Öğrenmenizi Sağlayan Sistem

Sevgilinizin Tinder Kullanıp Kullanmadığınızı Öğrenmenizi Sağlayan Sistem

0
0
0
0
0
Çapkınların korkulu rüyası olacak bu uygulama, sevgilinizin Tinder kullanıp kullanmadığını öğrenmenizi sağlıyor.
Partneri olmayan birçok çifti bir araya getiren ve bu anlamda dünyanın en popüler uygulamalarından olan Tinder’ı sevgiliniz olmasına rağmen kullanmaya devam ediyorsanız stresli günler yaşamaya başlayabilirsiniz. Swipe Buster, sevgilinizin Tinder kullanıp kullanmadığını öğrenmenizi sağlayan bir sistem.

Sahte kimlikle kullanıyorsanız olsanız dahi online ortamda kullandığınız bilgilerin izini sürerek kullanıcıları ‘suçüstü’ yakaladığını iddia eden sistem, birnevi partneri konusunda tereddüt yaşayanlar için ajan görevi üstleniyor.

İsminin paylaşılmasını istemeyen Swipe Buster kullanıcısı, sistemin işleyişiyle ilgili şunları söylüyor: "Sevgilim beni bulabilir mi diye merak ederek programda kendimi bulmaya çalıştım ve buldum. Ancak açıkçası ortaya çıkan sonuçlara göre sevgilimin beni bu şekilde basması başıma gelebilecek en güzel şey. Çünkü ben çok dikkatli bir şekilde oluşturduğum sahte kimliğimle bu Tinder hesabını açmıştım. Swipe Buster izimi nasıl bulduysa, kendimi hiç güvende hissetmiyorum."Kullanıcının söylemlerinden yola çıkarak şöyle bir sonuç çıkarabiliriz: Sevgilisi olmasına rağmen çapkınlık yapmaya devam edenler artık eskisi kadar rahat olamayacaklar. Hem ayıp değil mi o kızın / erkeğin duygularıyla oynamak? Vallahi kızarım hepinize ona göre. Bu arada Tinder’ı kullanmak isteyenler varsa aşağıdaki indirme bağlantılarını kullanabilirler :)) (o kadar eleştirinin üzerine biraz ironik kaçtı ama yapacak bir şey yok)


  Tinder
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0