Google’dan Gurmelere Özel Sosyal Ağ: Tablescape

0
0
0
0
0
Google, sosyal medyayı daha iyi kullanmak için yaptığı girişimlerden çok fazla bir sonuç elde edemese de şimdiki hedefinin ilginç olmasından dolayı dünya genelinde ses getirecek bir işe imza atabilir. 
Google, sosyal medyayı daha iyi kullanmak için yaptığı girişimlerden çok fazla bir sonuç elde edemese de şimdiki hedefinin ilginç olmasından dolayı dünya genelinde ses getirecek bir işe imza atabilir. Yemek yemeyi sevenler ve asıl hedef kitlesi gurmeler olan Tablescape isminde bir sosyal ağ geliştiren Google, yemeklerin fotoğraflarını çekmeyi seven kişileri bir araya toplamayı planlıyor.

AndroidPolice tarafından yayınlanan görüntülere baktığımızda olayın odak noktasının tamamen yemek olduğunu anlıyoruz. Tablescape, Google Plus’ın bir yan ürünü olmasının yanında bağımsız olarak da faaliyet gösterebilir. Google’ın bu hamlesinin gelmesi sürpriz değil. Ünlü restoran değerlendirme servisi Zagat’ı satın alan Google’ın yemekle ilgili bir çalışma yürüteceği tahmin ediliyordu.Yeni sosyal ağın isminin Tablescape olacağı henüz netlik kazanmadı. Yayınlanan ekran görüntülerine bakıldığında uygulamanın Foursquare gibi popüler mekan keşif servisleriyle rekabet edebileceğini söyleyebiliriz.

Şimdilik Google çalışanlarının erişebildiği Tablescape’in resmi olarak ne zaman çıkacağıyla ilgili bir bilgi bulunmuyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0