• Anasayfa
  • İnternet
  • Tatlı, Acı ve Ekşi Sosa Atılan iPhone'lar, Sizce Hala Çalışıyorlar mıdır?!

Tatlı, Acı ve Ekşi Sosa Atılan iPhone'lar, Sizce Hala Çalışıyorlar mıdır?!

0
0
0
0
0
Tatlı, Acı ve Ekşi Sosa Atılan iPhone'lar, Sizce Hala Çalışıyorlar mıdır?!
3 farklı sosa atılan iPhone'larla yapılan deney, bu cihazların herhangi bir aromaya karşı zayıflığının olup olmadığının anlaşılabilmesi adına gerçekleştirildi.
Apple'ın piyasaya sürdüğü en yeni telefon modeli olan iPhone 6S, ilk çıkış yaptığı tarihlerinden beri birçok ilginç ve sıra dışı deneyde kullanıldılar. Yüksekten atılan, üzerinden araçla geçilen, üzerine sıcak top bırakılan, asit dökülen ve hatta erimiş metalin içerisine atılan iPhone'lar, bu şekillerdeki abartılı testlerin sadece birkaçından sağ çıkabilmeyi başardılar. Bu ilginç testlerin yanı sıra piyasaya sürülen her telefona yapılan sıvı dayanıklılığı testine de katılan iPhone'lar, bu testlerin küçük olanlarından ilginç bir şekilde zarar görmeden çıkabilmeyi başardılar. iPhone'ların bu başarısını gören ve bunun neden kaynaklandığını bulmak isteyen TechRax'ın YouTube kanalı, 3 farklı iPhone'u acı, ekşi ve tatlı sosa batırdı.

Bu ilginç deney ile birlikte iPhone'ların sıvı dayanıklılığı olmadığı halde nasıl suya dayanıklı olabildiklerini ve ne tür sıvılara dayanıklı olduklarını görmek isteyen TechRax ekibi, yaptıkları testte acı olarak çay (farklı bir türü), tatlı olarak eritilmiş ve su ile karıştırılmış şeker kamışı ve ekşi olarak sirke kullandılar. Testte bu sıvılarla doldurulmuş iPhone'lar 15 dakika boyunca sıvıların içerisinde bırakılıyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0