• Anasayfa
  • İnternet
  • Bu Zamana Kadar Çekilmiş En Anlamsız Dayanıklılık Testi Videosu

Bu Zamana Kadar Çekilmiş En Anlamsız Dayanıklılık Testi Videosu

0
0
0
0
0
Bu Zamana Kadar Çekilmiş En Anlamsız Dayanıklılık Testi Videosu
Videolarını bizim de yakından takip ettiğimiz popüler YouTube kanalı TechRax, gelmiş geçmiş en saçma dayanıklılık videosunu yayınlamış olabilir.
YouTube’un en popüler teknoloji odaklı kanalları arasında bulunan TechRax’in paylaştığı videoları beğenenler olduğu kadar beğenmeyenler de var. Açıkçası ben bu adamların videolarını izlemeyi seviyor(d)um, ta ki şu son paylaştıkları saçma sapan videoya kadar.

Aslında önceki videoları da pek akla hizmet işler değildi. Aykırı şekilde yaptıkları dayanıklılık test videolarının yine bir izlenebilirliği vardı (birçok kez de sizlerle paylaşmıştık), fakat bir havuzun içine 5 bin litreden fazla kola döküp drone’u içine doğru sürmek de nedir arkadaş?

Hayır işin bir de güvenlik kısmı var. Şov yapacağım diye o drone’u havuza doğru yönlendiriyorsun da ya havuzun içindeki ‘değişik’ tiplemenin vücuduna gelseydi ne olacaktı? (Hostel film serisinin bir tanesinde -hangisi olduğu aklıma gelmedi şimdi- sapık bir kadının kan banyosu yaptığı sahnenin az kalsın gerçeğini görebilirmişiz)

Neyse, daha fazla yermek istemiyorum. Belki de ben abartıyorumdur, ‘adamlar mis gibi video çekmişler işte, ne var bunda?’ da diyebilirsiniz tabii. Tercih sizin.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0