• Anasayfa
  • İnternet
  • TeknoMizah: Facebook'un Başı Tanıyor Olabileceğin Kişilerle Dertte

TeknoMizah: Facebook'un Başı Tanıyor Olabileceğin Kişilerle Dertte

0
0
0
0
0
TeknoMizah: Facebook'un Başı Tanıyor Olabileceğin Kişilerle Dertte
Herkesin bildiği üzere Facebook yalnızca ilkokul arkadaşlarınızı aramaya yaramıyor. Günümüzde çoğu evliliğin de temellerini atan sosyal ağın son günlerde başı ‘’tanıyor olabileceğin kişiler’’ özelliğiyle dertte. 
Herkesin bildiği üzere Facebook yalnızca ilkokul arkadaşlarınızı aramaya yaramıyor. Günümüzde çoğu evliliğin de temellerini atan sosyal ağın son günlerde başı ‘’tanıyor olabileceğin kişiler’’ özelliğiyle dertte. Bu konudaki şikayetini dile getiren Ali Vurdumduymaz isimli kullanıcı ‘’tanıyor olabileceğin kişiler’’ özelliğinde hep akrabalarının denk geldiğini belirterek yetkilileri göreve çağırdı.

Facebook’a kayıt olduğu günden bu yana arkadaş listesinin ya akrabalarından ya da ganyan bayiinden oluştuğunu söyleyen Vurdumduymaz, bu kötü gidişata bir son vermek istiyor. Vurdumduymaz yaptığı açıklamada ‘’ Uyandığımda ilk işim Facebook’a girmek. Paylaşımlara bakarken gözüm tanıyor olabileceğin kişilere takılıyor. Ama ne zaman baksam karşımda ya Müyesser teyzem ya da Serbülent eniştem. Müyesser teyzeyi severim orası ayrı ama Serbülent eniştem tam bir serseri. Beni ailede ilk o pavyona götürmüştü ama o son oldu.’’ dedi.

Artık akrabalarını görmekten bıktığını ve ruh ikizini aradığını belirten Vurdumduymaz, 1 aydır yetkililere mail attığını ve bugün gelen bir cevap ile şoka uğradığını söyledi. Yetkililer konuyla ilgili yaptığı açıklamada ‘’Biz bunu sana özel olarak yapmıyoruz. Kimin bahtına ne çıkarsa. Herkes bizi p...venk başı gibi görüyor ama işimizde gücümüzde adamlarız.’’ diyerek Vurdumduymazı daha duyarlı bir hale getirdi. 
 

Bu cevaptan sonra olayın fazla uzatılmaması gerektiğini anlayan Vurdumduymaz, şimdi şansını Tinder’da deniyor. Söylenenlere göre mağdur kullanıcı, ganyandan gelen 33 TL’yi hiç düşünmeden uygulamaya basarak kapılarını tüm dünyaya açmış. 

Not: Teknolojiye mizahi bir açıyla bakan haberlerimiz her hafta sonu sizlerle beraber olacak. Yorumlara bir şeyler ateşlemeyi unutmayın.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0