Telefon Siparişi Verdi, Kutudan Lastik Tamir Seti Çıktı

0
0
0
0
0
​Iğdır’da sus tesisatçısı olarak yaşayan Yılmaz Karaduman, televizyonda gördüğü reklamda cep telefonunu satın aldı. Her zamanki gibi telefon yerine çok farklı bir ürünle karşılaştı.
Iğdır’da sus tesisatçısı olarak yaşayan Yılmaz Karaduman, televizyonda gördüğü reklamda cep telefonunu satın aldı. Her zamanki gibi telefon yerine çok farklı bir ürünle karşılaştı.

Sipariş verdiği telefonun kargosu iki gün sonra eline ulaşan Karaduman, kutunun içerisinden telefon yerine lastik tamir seti gönderildiğini gördü. Firmadan daha sonra parasını alamayan Karaduman, tüketici mahkemesine başvurarak dava açtı. 

İnternetten ilk kez alışveriş yapan ve telefonu arkadaşına hediye etmek için aldığını söyleyen Karaduman, “reklamlarda telefon çok güzel görünüyordu, ben de ücretini ödeyip sipariş verdim. Fakat kutunun içerisinden telefon yerine lastik tamir seti çıktı. Ben şimdi bununla ne yapacağım?” dedi. (abimize yine insaflı davranıp farklı bir meslekle ilgili ürün göndermişler, hıyar çıksaydı amca oğullarını da toplayıp kanalı basabilirdi)Kaç gündür telefonla kanalı aradıklarını ve kimseye ulaşamadığını söyleyen Karaduman, avukatıyla birlikte dilekçe hazırlayıp hem firmaya hem de televizyon kanalına dava açtı.

Bu tarz haberleri görünce de aklıma hep bu video gelir nedense.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0