• Anasayfa
  • İnternet
  • Telefonla Oynuyor Diye Babasından Azar İşiten Çocuk, Kendi Parmağını Koparttı!!

Telefonla Oynuyor Diye Babasından Azar İşiten Çocuk, Kendi Parmağını Koparttı!!

1
0
0
0
0
Sürekli olarak telefonuyla ilgilenen çocuk, babasından azar işitince sinirlendi ve kendi parmağını kesti.
Çin'de yaşanan ilginç olaylara bir yenisi daha eklendi. Çinli basın tarafından "Xiaopeng" adıyla tanıtılan bir çocuk, telefonuyla çok fazla zaman geçirdiği için babasından azar işitmiş. Babasından azar işitmesinin ardından kendisine kızan (veya babasına, bunu neden yaptığını anlamak zor) çocuk, o an ki siniriyle işaret parmağını kopartmış.

Sadece 11 yaşında olmasına rağmen böyle delice birşey gerçekleştirmiş olan Xiaopeng, parmağını kopartmasının ardından direkt olarak hastaneye kaldırılmış. Anne ve baba ile röportaj yapan basın mensuplarının söylediğine göre 11 yaşındaki çocuğun bu kadar kızmasındaki tek neden, babasıyla yapmış olduğu konuşma. Olay annesinin anlatımıyla şu şekilde gerçekleşmiş:

"Oğlum sabah uyandığı an eline telefonu alıyordu ve bütün gününü telefonuyla ilgilenerek geçiriyordu. Bir Cumartesi sabahı aynı durumun yaşanmasıyla birlikte babasıyla konuştum ve ona gidip Xiaopeng'i uyarmasını söyledim. Xiaopeng ile babası arasındaki konuşma kısa süre içerisinde laf dalaşına ve bağırışmalara dönüştü. O an sinirlenip arkada bulunan bıçağı kapan Xiaopeng, işaret parmağını kesti."Ebeveynleri çocuğa sadece 6 yaşındaki kardeşini kötü etkilediğini söylemişler ve bu nedenle biraz daha dikkatli olmasını belirtmişler. Ancak böylesine basit bir uyarı, 11 yaşındaki çocuğu böylesine sinirlendirmiş olamaz.

Kaynak: Mashable 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0