• Anasayfa
  • İnternet
  • Telefonuna Bakarak Yürüyen Adam Uçurumdan Düşerek Canından Oldu!!

Telefonuna Bakarak Yürüyen Adam Uçurumdan Düşerek Canından Oldu!!

4
1
0
0
0
Telefonuna Bakarak Yürüyen Adam Uçurumdan Düşerek Canından Oldu!!
San Diego'da telefonuna bakarak yürüyen bir adam, nereye gittiğini görmemesi nedeniyle canından oldu.
Son yıllarda inanılmaz oranlarda artan akıllı telefon ve mobil cihaz kullanımı, milyonlarca yeni kullanıcının bu cihazları kullanmasını sağlamasının yanı sıra, bu cihazlara olan bağlılık oranlarını da artırdı. Telefonu olmadan hiçbir yere gitmeyen, her an telefonla uğraşan ve hatta sinema/tiyatro gibi etkinliklerde bile telefonundan kafasını kaldırmayan kişileri hepimiz görmüşüzdür. Bu alışkanlıklar, kişilerin sosyalleşmesi gerektiği göz önüne alındığında psikolojik yönden zararlı, ancak telefonla fazla uğraşmanın psikolojiden çok daha değerli şeylere mal olduğu zamanlarda olabiliyor.

Joshua M. Burwell adındaki 33 yaşındaki bir adam, San Diego'da bulunan Sunset Cliffs'de bilinmeyen bir nedenden ötürü bulunuyordu. Elindeki telefona bakarken bir süre dalan ve yürümeye devam eden Joshua, uçurumun kenarında olduğunu farketmeden aşağı düştü. Olayı gören ve gördüklerini paylaşan 3 görgü tanığı da adamın elindeki telefondan dolayı düştüğünü belirtti.
 

Adamın hala neden o uçurumda olduğu bilinmiyor ancak görgü tanıklarından birisi, Joshua'nın manzarayı çekebilmek için arabasını durdurduğunu ve telefonunu eline aldığını iddia etti.

Kaynak: Cnet 
4
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
0
0
0