Tesla''dan Tüm Dünyayı Sarsacak Bir Ürün Geliyor

1
0
0
0
0
Tesla''dan Tüm Dünyayı Sarsacak Bir Ürün Geliyor
​Adını daha çok elektrikli otomobiller üreterek duyuran Tesla’nın yakın bir tarihte bu sektör dışında çok farklı bir ürünü tanıtacağı duyuruldu. Tesla’nın kurucusu ve CEO’su olan Elon Musk’ın Twitter hesabından attığı tweet’te, otomobil dışında yeni bir ürünün tanıtılacağı belirtildi.
Adını daha çok elektrikli otomobiller üreterek duyuran Tesla’nın yakın bir tarihte bu sektör dışında çok farklı bir ürünü tanıtacağı duyuruldu. Tesla’nın kurucusu ve CEO’su olan Elon Musk’ın Twitter hesabından attığı tweet’te, otomobil dışında yeni bir ürünün tanıtılacağı belirtildi.

SpaceX’in de kurucusu olan ve SolarCity isimli şirkette yönetim kurulu başkanı görevinde bulunan Elon Musk’ın, daha önce SpaceX’le birlikte çılgın projelere giriştiğini biliyoruz. Musk, 30 Nisan’da da efsane bir ürünün tanıtımını gerçekleştirebilir. 

Son zamanlarda Çin piyasasıyla yakından ilgilenen ve bazı değişiklikler yapan Musk’ın bu projenin üretimini Çin’de yapmak istediği söyleniyor.
 
CNBC kanalında önemli bir haber olarak yayınlanan Elon Musk’ın bu projesi, Tesla’nın Hawthorne’daki tasarım stüdyosunda duyurulacak. Musk’ın bu tweet’inin, Tesla’nın hisse değerlerini yüzde 2 oranında arttırdığını da belirtelim.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0