Tost Makinesinden Oyun Oynamak Gerçek Oldu!!

6
2
0
0
0
Tost Makinesinden Oyun Oynamak Gerçek Oldu!!
Bir Youtube kullanıcısı, tost makinesinden DOOM oynadığı bir videoyu kanalına yükledi.
Günümüzde ülkemizdeki oyuncuların karşılaştığı en büyük sorunlar arasında internet bağlantısı sorunları yer alıyor. Bu sorun yüzünden son derece iyi bilgisayarlara sahip olsakta çoğu oyunu oynayamıyoruz. Online oyunlarda oldukça canımızı sıkan internet bağlantısı sorunlarını çoğumuz yaşamışızdır ve bağlantı sorunları yaşadığımız oyun League of Legends gibi bir oyunsa şu söze benzer sözler kesinlikle duymuşuzdur; "Tost makinesinden mi bağlanıyorsun?"

Bir Youtube kullanıcısı, kullandığımız bu sözün tam olarak gerçek hayata aktarılmış halini konu alan bir video yayınladı. Videoda bilgisayara bağladığı tost makinesini öncelikle bilgisayara tanıttıran, ardından kodlayan, tuş atamalarını gerçekleştiren ve son olarakta bu tost makinesini ünlü DOOM adlı oyunda kullanan "vexal" adlı Youtube kullanıcısı, bu işlemleri sırasıyla gösterdiği videoda komik yazılara da yer vermiş. Örneğin tost makinesinin bilgisayar tarafından algılandığı sırada (1:58) ekrana gelen yazı şöyle; "Bazı kullanıcılardan tost makinesinin kablosuz blender olarak görüldüğüne dair e-mail alıyorum, bu hata tost makinesi yeniden başlatılarak düzeltilebilir." 
 

Vexal isimi kullanıcı tabii ki bu videoyu sadece mizah amaçlı yüklemiş yani videonun hiçbir şekilde gerçeklik payı yok. Yinede böyle yaratıcı bir konsepti barındıran ve oldukça sık duyduğumuz bu sözü konu alan bir videoyu çekmiş olması, bizleri oldukça mutlu etti.

Kaynak: PCGamer 
6
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
2
0
0
0