Tunnel Bear Türkiye'de Veri Sınırını Kaldırdı

0
0
0
0
0
Tunnel Bear Türkiye'de Veri Sınırını Kaldırdı
Hepimizin de bildiği gibi 20 Ekim 2013 tarihinde ülkemizde bir anda ileri demokratik bir anlayışla(!) yasaklanan twitter’a erişim tüm dünyada tepki ile karşılandı.
Hepimizin de bildiği gibi 20 Ekim 2014 tarihinde ülkemizde bir anda ileri demokratik bir anlayışla(!) yasaklanan Twitter’a erişim tüm dünyada tepki ile karşılandı.

Tepki vermekle kalmayan ve Türk kullanıcılara özgür internet sağlamak istediğini duyuran firmalar da var. Dünyadaki en pahalı internet hizmetini kullanan ve buna rağmen kısıtlamalarla, yasaklarla uğraşan Türkiye’deki internet kullanıcılarına son müjde, TunnelBear isimli VPN değiştirme hizmeti veren firmadan geldi.

TunnelBear yaptığı açıklama ile normalde aylık 500 mb olan kotasını Türkiye’den bağlanan kullanıcıları için sınırsız yaptıklarını duyurdu. Yani eğer yasaklı bir siteye ya da tüm dünyanın aktif olarak kullandığı fakat nedense bizde yasak olan Twitter’a girmek isterseniz bu uygulamayı telefonunza, tabletinize ve de bilgisayarınıza indirip kolayca kullanabilirsiniz.

 TunnelBear İle Ayrıntılı Bilgi Almak İsterseniz Tıklayın
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0