• Anasayfa
  • İnternet
  • Türk Telekom, Bu Zamana Kadar ki En İyi 4.5G Tarifesini Duyurdu

Türk Telekom, Bu Zamana Kadar ki En İyi 4.5G Tarifesini Duyurdu

2
0
0
0
0
Türk Telekom, 1 Nisan’dan itibaren kullanmaya başlayacağımız 4.5G teknolojisi için kullanıcılarına çok iyi bir kampanya sundu.
Bildiğiniz gibi 4.5G teknolojisine geçiş sonrasında kullanıcıların aklını en çok kurcalayacak sorunlardan bir tanesi, internet paketlerinin çabuk tükenmesine yönelik ne gibi tedbirlerin alınabileceğiydi. Bu anlamda internet kullanımını sağlayan şirketlerin yapabileceği en iyi şey, uygun fiyatlarla yüksek kotalı internet kullanımını sağlamak olacak. Türk Telekom, 4.5G’ye geçtikten sonra kullanıcılarının internet sıkıntısı yaşamaması için çok iyi bir kampanyayı duyurdu.

Ailece Kampanyası adındaki bu kampanya, aile boyu herkesin doya doya internet kullanmasını sağlıyor. 5 kişiye kadar paylaşabileceğiniz her yöne 5000 dakika konuşma, 15 GB internet, grup içi sınırsız konuşma ve her yöne sınırsız SMS içeren bu paketin taahhütlü ücreti aylık 89 TL. Taahhütsüz fiyat ise 119 TL.Taahhütlü ile taahhütsüz fiyatlandırmaların arasında 30 TL gibi büyük bir fark bulunuyor, bu sebeple taahhütlü tarifeyi tercih edecek kullanıcıların öncelikle bunu sağlayacaklarına dair bir SMS göndermesi gerekiyor. Taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e göndermeniz, daha sonra da “AILECE 15GB KAMP” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numara'larını 5555’e SMS ile iletmeniz gerekecek. Bunları yerine getirdiğiniz taktirde ailenizdeki toplam 5 kişi, bu kampanyaya kayıt olmuş olacak.

Kampanyanın tüm detaylarına şuradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0