Türk Telekom Upload Hız Sınırını Kaldırıyor

1
0
0
0
0
Uzun zamandır merakla beklenen MWC 2015’ten sıcak haberler gelmeye devam ediyor. Türk Telekom yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre şirket 6 ay içerisinde upload hız sınırını kaldıracak ve bulut bilişime destek verecek. 
Uzun zamandır merakla beklenen MWC 2015’ten sıcak haberler gelmeye devam ediyor. Türk Telekom yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre şirket 6 ay içerisinde upload hız sınırını kaldıracak ve bulut bilişime destek verecek. 

Mehmet Ali Akarca’nın (iş birimi CEO’su) açıklamalarıyla ortalık şenlik yerine dönerken, bazı kullanıcılar durumun abartılmaması gerektiğini ve sadece sınırın daha üst seviyelere çekileceğini savunuyor. Gelen haberlere göre 1-2 Megabit upload sınırı 6 ay içerisinde ortadan kalkacak ve kullanıcılar bulut bilişim hizmetlerinin nimetlerinden faydalanabilecek. Eğer söz konusu karar uygulanırsa kullanıcıların dosyalarını yedeklerken veya sosyal medyaya video yüklerken kaybettikleri anlamsız zaman kaybı ortadan kalkacak. Şimdilik Türk Telekom'un bu kararı nasıl bir sistemle uygulayacağı bilinmiyor. Yine de şirketin MWC 2015’in gazıyla hareket etmediğini umut ederek bu girişimi takdir ediyoruz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0