Türkiye ZenMate Kullanımında Dünyada Altıncı

0
0
0
0
0
İnternet sitelerine erişim yasaklarının artmasının sonucu olarak hayatımıza giren ZenMate, rekor kullanıcı sayısıyla büyümeye devam ediyor. En aktif ülkelerden biri de Türkiye.
İnternet sitelerine gelen yasaklar, engellemeler arttıkça, kullanıcı sayısında da büyük bir artış yaşayan Berlin/Almanya merkezli ZenMate, yapılan son açıklamaya göre 12 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda.

180 farklı ülkeden 12 milyon kullanıcının Google Chrome, Firefox ve Opera web tarayıcılarında eklenti olarak kullandıkları ZenMate, Android ve iOS platformlarında da bulunmakta. Kullanım yelpazesi bu denli geniş olunca da şirketin son sekiz aydaki büyüme oranı %118 seviyesine çıkmış.

    

Bir süre önce kullanıcılarına premium üyelik sistemini de sunan ZenMate, aylık 8,99 euro'dan başlayan premium fiyatları ile çok daha geniş lokasyon seçenekleri ve masaüstü uygulamaları da sunmakta. Masaüstü uygulamalarını edinen kullanıcılar, bu uygulamalar sayesinde tüm internet trafiğini ZenMate üzerinden geçirebilmekte.

Özellikle ülkemizde son zamanlarda artan site engellemeleri sebebi ile ZenMate oldukça popüler konumda. Öyle ki ZenMate'i en çok kullanan ülkeler sırasında Türkiye altıncı sırada bulunmakta. Ayrıca premium sistemi kullanan ülkeler listesinde de yerimiz altıncılık. 15 farklı ülkeden çalışanın bulunduğu ZenMate ekibinde iki de Türk bulunmakta.

Barındırdıkları platform sayısını olabildiğince geliştirmek isteyen şirket, premium modelini de daha fazla insana ulaştırma amacında.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0