Twitter, Reklamlarını Uygulama ve Sitelere Açıyor

0
0
0
0
0
Resmi blogunda yayınlanan habere göre Twitter, reklamlarını üçüncü parti uygulama ve sitelere açma kararı aldı. Bu habere göre Promoted Tweets reklamları bundan sonra Twitter dışındaki iş ortaklarının uygulama ve web sitelerinde görüntülenebilecek. 
Resmi blogunda yayınlanan habere göre Twitter, reklamlarını üçüncü parti uygulama ve sitelere açma kararı aldı. Bu habere göre Promoted Tweets reklamları bundan sonra Twitter dışındaki iş ortaklarının uygulama ve web sitelerinde görüntülenebilecek. 

Bu yenilikle birlikte, reklam veren markaların şimdikinden daha geniş bir kitleye erişeceğini belirten şirket yöneticileri, Syndicated ads verilen reklamlar için Flipboard ve Yahoo Japonya ile anlaşma sürecine girmişler. Bu konuda daha önceleri de çeşitli girişimleri bulanan şirket, değişimi kanıtlamak için Nissan örneği ile karşımıza çıkıyor. Gelen haberlere göre şirketin promoted tweet reklamları Flipboard da şu şekilde görünecek: Şirketin reklam kampanyalarına ağırlık vermesinin en büyük sebebiyse yatırımcıların kafasındaki kullanıcı sayısı sorununu ortadan kaldırma olarak gösteriliyor. Şirketin ilgi çekici reklam kampanyalarına hız vereceği ve bu konudaki yatırımların iki katına çıkarılacağı da gelen haberler arasında yer alıyor.
  
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0