• Anasayfa
  • İnternet
  • Kim Kardashian'ın Üvey Babası, Twitter'ın Yeni Rekorunu Eline Aldı

Kim Kardashian'ın Üvey Babası, Twitter'ın Yeni Rekorunu Eline Aldı

0
0
0
0
0
Kim Kardashian’ın cinsiyet değiştiren üvey babası Bruce Jenner (yeni adıyla Caitly Jenner), açtığı Twitter hesabıyla ABD Başkanı Obama’nın rekorunu elinden aldı.
Dünyaca ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian’ın üvey babası, yakın bir zaman önce cinsiyetini değiştirerek kadın olmuştu. Ameliyatın ardından Caitly adını alan Bruce Jenner, daha sonra da Twitter’dan kendisine bir hesap açtı.

Hesap açtıktan sonra hiç beklemediği bir ilgiyle karşılaşan Jenner, yaklaşık 4 saat içerisinde 1 milyon takipçi sayısını aştı. Daha önce 5 saat içerisinde 1 milyon takipçiyle bu süre içerisinde en fazla takipçi sayısına ulaşan ABD Başkanı Barack Obama, bu alanda rekoru elinde bulunduruyordu.
 
@Caitlyn_Jenner kullanıcı adıyla Twitter’a adım atan ve şimdilik 1.98 milyon takipçi sayısına ulaşan Kim Kardashian’ın üvey babasının attığı üç tweet’e karşılık gelen retweet ve fav sayılarına baktığımızda, Twitter’daki popülaritesini giderek arttıracağını söyleyebiliriz. Hanımefendinin profili ilginizi çektiyse eğer, kendisini şuradaki hesap üzerinden takip edebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0