Twitter CEO'luğuna Yeni Aday Snoop Dogg!

1
1
0
0
0
Önümüzdeki aydan itibaren CEO'suz kalacak olan Twitter'a süpriz bir aday var.
Bir gün önce Twitter'ın CEO'su Dick Costolo, 1 Temmuz'dan itibaren görevini bırakacağını ve yerine Twitter'ın kurucularından olan Jack Dorsey'in geçeceğini belirtmişti.

Nisan ayındaki Twitter kazanç raporunun sızdırılmasıyla şirketin hisselerinde önemli ölçüde düşüşün gözlendiği sızdırıldıktan sonra koltuğu sallanmaya başlayan Dick Costolo, 1 Temmuz'dan itibaren Twitter'ın CEO'su olmayacak, peki yerine Jack Dorsey'den başka biri geçebilir mi?Rap dünyasının efsanelerinden Snoop Dogg, koltuğa aday. Evet bildiğiniz Snoop Dogg. Costolo'nun ayrılığını açıklamasından sonra resmi Twitter hesabından CEO olmak istediğini açıklayan Snoop Dogg, #SnoopforCEO etiketi ile destekçilerini toplamaya başladı. Twitter CEO'luğuna adaylığını açıklayan Snoop Dogg, ayırca #ifSnoopWasTwitterCEO (eğer Snoop Twitter CEO'su olsaydı) etiketini de oluşturarak takipçilerinden görüşleri aldı.

Snoop Dogg'dan sonra Twitter mottosunu ''send tweet everyday!'' olarak değiştirebilir (tabi olay sadece eğlenceden ibaret, herhangi ciddi bir yanı yok).
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0