Twitter Android'de Fav İkonunu Değiştirdi

1
0
0
0
0
Emoji konusunda bizi sürekli şaşırtan Twitter, Andoid'te yaptığı son güncellemeden sonra "FAV" ikonunu değiştirdi. Değişen ikon, Twitter'ın canlı yayın uygulaması Periscope'tan esintiler taşıyor.
Kullanıcılarına emoji gibi küçük jestler yapan Twitter, Android uygulamasında favorilere alma butonu olarak kullanılan butonun ikonunu değiştirdi. Daha önceden yıldız olan ikon, kardeş uygulama Periscop'tan etkilenip kalp ikonuna dönüşmüş.

Ramazan için özel emojiler yayınlayan Twitter'ın neden böyle bir değişikliğe gittiği ise bilinmiyor. Nedenlerden biri ise Periscope uygulamasında yollanan kalplerin kullanıcıların hoşuna gitmesi ve bu konuda Twitter şirketine iyi maillerin gitmesi olabilir.Twitter neden bu güzelim fav ikonunu "★" bunun gibi bir kalple "♥" değiştirdi bilinmiyor. Konu hakkında net bir bilgi olmasada şimdiden birçok kişi konuyla ilgili makara yapmaya başlamış durumda. Şahsen bizimde pek hoşumuza gitmese de yeni düzene alışmak gerekebilir. Belki de insanların bu değişime çok istemyecek olmasının nedeni "FAV" butonuyla özdeşmiş yıldız ikonudur. Bir başka değişle Facebook'un "Like" ikonu ne ise Fav ikonu da odur!


 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0