• Anasayfa
  • İnternet
  • Twitter’ın Google Play Store Açıklamasında Melih Gökçek Sürprizi

Twitter’ın Google Play Store Açıklamasında Melih Gökçek Sürprizi

0
0
0
0
0
Twitter’ın Google Play Store Açıklamasında Melih Gökçek Sürprizi
Twitter, Android platformu için uygulama bağlantısı ve bilgisini paylaştığı Google Play Store’da ünlü isim olarak Melih Gökçek’i seçti.
Geliştirici firmalar iTunes, Google Play ya da Windows Phone mağazalarında indirime sundukları uygulamalarıyla ilgili bazı açıklamalarda bulunurlar. Örneğin uygulamanın ne işe yaradığı, nerelerde kullanılabileceği, hangi özellikleri bünyesinde barındırdığı gibi vs. Fakat Twitter’ın Google Play’deki uygulamasıyla ilgili olan açıklamada dikkatimizi çeken bir detay oldu. Direkt olarak cümleyi örnek verelim: “Melih Gökçek ve Yıldız Tilbe gibi ünlüler de dahil, tanıdığın kişilerle sohbet başlat.

Açıklama ilk olarak normalmiş gibi gelebilir fakat Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’ten ‘ünlüler dahil’ şeklinde bahsedilmesi biraz ilginç geldi. Bildiğiniz üzere Melih Gökçek, Twitter’ı en aktif kullanan kişilerden bir tanesi. Bu durum, Twitter’ın Türkiye’yi ne kadar yakından takip ettiğini ve birlikte iş ortaklığı yürüttükleri GenArt Medya’nın işini ciddi anlamda profesyonel olarak yaptığını gösteriyor. (Melih Gökçek'in aşağıdaki tweet silsilesi, 44'te son buluyor. Google Play Store'a bir gün içerisinde hiç durmadan 44 tweet giren bir adamın ismini yazmayacaklar da kimi yazacaklar?)
 
Aynı durum Yıldız Tilbe için de geçerli. Ünlü sanatçının attığı birçok tweet, takipçileri tarafından binlerce fav ve rt alıyor. Örnek olacak o tweet’lerden bir tanesini aşağıda paylaştık. (insanın ufkunu açan bir paylaşım olmasa da oldukça iyi etkileşim sağlamış) 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0