Twitter'ın Yeni Tasarımı

0
0
0
0
0
Twitter'ın Yeni Tasarımı
Geçtiğimiz Kasım ayından itibaren testlerine başlanan Twitter'ın yeni web sayfası tasarımı kullanıcıların beğenisine çıkmaya başladı. Yalnızca web versiyonunu etkileyen bu yeni tasarıma kullanıcılar yavaş yavaş aktarılıyor.
Daha temiz bir görüntüye ve kullanışlı bir arayüze erişmek isteyen Twitter'ın yeni sayfa tasarımının son derece ferah olduğunu söyleyebiliriz.

Kullanıcı profilinizin ana ekranın sol bölümünde yer aldığı bu yeni görünmü ile Twitter, hem biraz daha derli toplu olmuş, hem de kullanacağınız tüm fonksiyonları elinizin altında toplamış.

Üst menünün rengini de siyahtan beyaza geçirmiş olan Twitter'ın "yeni tweet" butonunun yeri değişmemiş, hala sağ üst köşede ve "anasayfa, bağlan, keşfet, ben" butonlarının da sıralaması aynı durumda.

Profil bilgilerimiz yeni tasarım ile her an gözümüzün önünde duran sol panele taşınmış ki bu hem tweet listemizi daha az scroll ile kontrol etmemize hem de profilinize bakarken detay sayfanızı da görmenize ve profil panelinizde iken tweet atabilmenize imkan veriyor.

Şu an için tüm Twitter kullanıcılarının %1'ine açılmış olan yeni tasarım, diğer kullanıcıların da yavaş yavaş beğenisine çıkıyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0