Twitter Kullanıcılarına Müjde! "GIF Kütüphanesi" Geliyor!

0
0
0
0
0
Twitter, mesajlaşma ve tweet paylaşımında kullanılabilmesi adına özel bir GIF kütüphanesini devreye sokmak için hazırlanıyor.
Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım platformlarından olan Twitter, tüm kullanıcılarının sevineceği bir yeniliği paylaştı. Twitter kullanıcılarının "GIF kütüphanesi" olarak adlandırdığı bu yenilik, Twitter'da mesajlaşırken veya tweet atarken kullanabileceğiniz, Twitter tarafından oluşturulmuş çeşitli GIF'leri barındıran bir sistem olacak. Çoğu Twitter kullanıcısının sevdiği (buna ben de dahilim) GIF'ler, son dönemlerde sosyal paylaşım sitesinin en çok kullanılan formatlarından birisi haline gelmişti. Videolara göre daha kullanışlı, resimlere göre daha kapsamlı ve anlaşılabilir olan GIF'ler, Twitter'ın bir türlü yakalayamadığı büyümeyi yakalamasını sağlayacak mı göreceğiz.

GIF kütüphanesi özelliği şimdilik kullanıma sunulmuş değil, sadece bazı kullanıcılara deneme amaçlı sunulmuş. İlerleyen günlerde Twitter'ın bu uygulamayı da sessiz sedasız bir şekilde kullanıma sunmasını bekliyoruz. Umarım GIF kütüphanesi kendi GIF'lerimizin de kaydedilebileceği hızlı, sorunsuz ve işe yarar bir sistem olur.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0