• Anasayfa
  • İnternet
  • Twitter Kullanıcıları, Sıla ve Özcan Deniz’in Oynadığı Coca Cola Reklamına Fena Gömdüler

Twitter Kullanıcıları, Sıla ve Özcan Deniz’in Oynadığı Coca Cola Reklamına Fena Gömdüler

1
0
0
0
0
Twitter Kullanıcıları, Sıla ve Özcan Deniz’in Oynadığı Coca Cola Reklamına Fena Gömdüler
Coca Cola, dün Sıla ve Özcan Deniz'in oynadığı reklam filmini yayınladı. Genel olarak beğenilmeyen reklam filmi, taklit olduğu gerekçesiyle de bir şekilde eleştirildi.
Coca Cola, dün bir reklam videosu yayınladı. Reklamda Özcan Deniz ve Sıla beraber rol aldılar. Yaz ve gençlik temalı olan reklam filmi, yayınlanmasıyla birlikte Twitter kullanıcıları tarafından yoğun bir şekilde eleştirildi.

Reklam filminin eleştirilmesinin en büyük sebebi ise klibin Hindistanlı sanatçıların kliplerinin neredeyse aynı konsepte sahip olması. Şarkının orijinali Why This Kolaveri Di ismiyle bir Hint şarkısı ve bu klipteki danslar da şarkıyla olduğu gibi oldukça birbirine benziyor.
 

Genelde gençlik ve yaz temalı olan klipler yaz aylarına girmeden önce piyasaya çıkar ve beğeni toplar. Fakat Sıla ve Özcan Deniz’in birlikte oynadığı Coca Cola reklamında durumlar biraz tersine dönmüş gibi duruyor. 
 

Sizin bu reklamla ilgili düşünceleriniz neler? Benim fikrim, hadi şarkı benzesin yine de en azından konsept olarak biraz daha farklı bir yaklaşım yapılabilirdi.

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0