Yılbaşı Yoğunluğu Twitter'a da Yaramadı!

1
0
0
0
0
Yılbaşı sebebi ile insanların çılgınlar gibi tweet atarak yüklendikleri Twitter'da zaman zaman erişim sıkıntısı yaşanıyor.
Dünyanın dört bir yanından yılbaşı heyecanı yaşayan insanların sosyal medyaya yüklenmesinin ardından zaman zaman sunucularında git-gel yaşayan sitelerden biri de Twitter oldu. 

​Yüklenen fotoğraflar, videolar, ya da yapılan canlı yayınlar, paylaşılan linkler, yer bildirimler vs. gibi paylaşımların sayısı ciddi oranda artınca, Twitter'da da zaman zaman aksilikler yaşanır oldu. Özellikle arama kısmında yoğunluk yaşayan site, bu kısmı kullandığınızda hata vermekte.Aynı şekilde ''gündem'' kısmında yer alan başlıklara tıkladığınızda da aynı hata ile karşılaşıyorsunuz. Muhtemelen yoğunluktan kaynaklanan bu problemin geçici bir şekilde yaşandığını belirtelim.Yani sürekli olarak aynı hatayı almıyorsunuz. Ancak dediğimiz gibi özellikle bugün çoğu önemli sosyal medya uygulamasında benzer hatalar yaşanmakta. Gün içinde Facebook'ta kısa süreli bir yoğunluk yaşanmış, hatta benzer sıkıntı Whatsapp'ı da etkilemişti.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0