• Anasayfa
  • İnternet
  • Twitter, Yaptığı Tasarım Değişikliğini Bugün Devreye Sokuyor

Twitter, Yaptığı Tasarım Değişikliğini Bugün Devreye Sokuyor

0
0
0
0
0
Twitter, birkaç hafta önce arka planları komple kaldırmıştı. Bugün gelen haberlere göre Twitter, gün içerisinde yeni tasarımını devreye sokacak.
Twitter, bugün itibariyle yeni tasarımına kavuşuyor. Buzzfeed’in Twitter yetkilileriyle iletişime geçip doğrulattığı tasarım değişikliği dışında bazı farklılıklar da olacak.

Twitter’ın yeni ana sayfasında giriş yapmasanız dahi öne çıkan haberleri, spor, müzik, eğlence ve komedi gibi farklı kategorilerdeki içerikleri görebilecek, o an dünyada yaşanan tüm gelişmelerden haberdar olabileceksiniz. Ayrıca bu kategorilerin altına önemli konular gösterilecek. Örneğin spor haberlerinin altında 4 büyük takımlarla ilgili son haberleri görebileceksiniz. Tabii bu özelliklerden giriş yapılmadan faydalanılabiliyor olması, yenilikler içerisindeki en dikkat çeken kısım diyebiliriz. (Twitter hesabı olmayan kişileri de bu özellikle kendilerine çekmeye çalışmışlar, bakalım işe yarayacak mı)Twitter’ın yaptığı bu yenilikler şimdilik ABD’de test ediliyor. Yakın bir zamanda da küresel çapta hizmete açılacaktır.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0