• Anasayfa
  • İnternet
  • Instagram'dan Fotoğraflar İle Yazı Yazmanıza Yarayan Site: Type to Design

Instagram'dan Fotoğraflar İle Yazı Yazmanıza Yarayan Site: Type to Design

0
0
0
0
0
Boş zamanınızı geçirebileceğiniz, istediğiniz yazıyı yazarak Instagram foroğrafları ile yazılmasını sağlayabileceğiniz Type to Design son günlerin en çok dikkat çeken siteleri arasına girdi.
Son zamanlarda eğlence bazlı ve anlamsız şeyler yapabileceğimiz sitelerde de bir artış bulunuyor. Bunun son örneği ise bir anda ilgi patlaması gören Microsoft yapımı How-Old sitesiydi.

Buradan sizlere aktardığımız site, attığınız fotoğraf üzerinden fotoğraftaki kişi ya da kişilerin yaşını tahmin etmeye çalışıyordu.Şimdi ise boş zamanı geçirme açısından yine ilginç bir site ortaya çıktı. Type to Design adlı sitede yazacağınız yazılar Intagram üzerindeki girdiğiniz harfin yapısına uygun şekilde sıralanarak karşınıza çıkıyor.Görselde görmüş olduğunuz gibi sitede Webtekno yazıldığında Instagram'daki bu harflere karşılık gelebilecek görseller bulunarak sıralanıyor. Aynı zamanda boşluk bırakma ve enter tuşu ile aşağıya inme gibi işlevleri de bulunan sitede bir amaç ve başka bir özellik bulunmuyor.I, Ş, Ç ve Ğ gibi Türkçe karakterleri maalesef desteklemeyen sitede bu harfleri girmeniz durumunda o harfi es geçerek kelimeyi yazdığını da belirtmiş olalım.

Siz de sıkılıp öylesine bir siteye bakmak istiyorsanız buradan Type to Design sitesine gidebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0