• Anasayfa
  • İnternet
  • Uçağın Alev Alev Yanan Kanadını İnanılmaz Bir Sakinlikle Kaydeden Yolcunun Çektiği Video

Uçağın Alev Alev Yanan Kanadını İnanılmaz Bir Sakinlikle Kaydeden Yolcunun Çektiği Video

0
0
0
0
0
Uçağın Alev Alev Yanan Kanadını İnanılmaz Bir Sakinlikle Kaydeden Yolcunun Çektiği Video
Changi Havalimanı’nda Singapur Havayolları’na ait bir uçağın alev alan kanadı, bir yolcu tarafından kaydedildi.
Videoyu izlerken sizin de dikkatinizi çekecek mi bilmiyorum ama sağ motoru arızalanan aracın alev almaya başlayan kanadı, yolcu tarafından oldukça sakin bir şekilde videoya kaydedildi. 

Singapur’da yaşanan olayda, İtalya’nın Milan şehrine uçacak olan 222 yolculu uçağın pilotu uçağın havalimanından kalkmasının ardından sağ motorunun arızalanması sebebiyle piste tekrar geri döneceğini açıkladı ve aradan birkaç dakika geçtikten sonra da uçağın sağ kanadı alev alev yanmaya başladı.

Çift koridorlu Boeing 777-300ER tipi uçağın alev alan sağ motoru havaalanında yangın söndürme birimi tarafından söndürülmüş olsa da uçakta oluşan ciddi hasar nedeniyle yolcular, daha sonra başka bir uçağa yönlendirildiler. Herhangi bir yaralanma durumunun olmamasının büyük bir şans olduğunu belirten yetkililer, olayın ilgili birimler tarafından soruşturulacağını söylediler.

Aşağıda, biraz önce belirttiğim gibi bir yolcunun sakin sakin çektiği videoyu göreceksiniz. Onun hemen altında da dışarıdan kaydedilmiş görüntüler yer alıyor.
 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0